** Hotel Praha /ubytovanie Novy Jicin

Hotel Novy Jicin Praha
Ubytovanie na Morave Nový Jičín : Moderný hotel Praha sa nachádza v pokojnej zóne mestskej pamiatkovej rezervácie mesta Nový Jičín.

Praha hotel Nový Jičín ubytovanie :
Hotel Praha poskytuje komfortné ubytovanie v pekne zariadených a útulných jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a pre náročnejšiu klientelu sú k disozici apartmány. Každá izba je zariadená moderným nábytkom a súčasťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky, televízor so satelitným príjmom a telefón s priamou voľbou. Hotelové apartmány majú navyše minibar. Dvojlôžkové izby sú s možnosťou prísteliek.

Ubytovanie hotel Praha Nový Jičín hotelová reštaurácia :
Neoddeliteľnou súčasťou komfortného hotela Praha je štýlový Café restaurant s príjemným interiérom a ústretovou obsluhou, ktorý už celé storočia udivuje hostí svojou noblesou a eleganciou. V jedálnom lístku sa nachádza široká ponuka káv a teplých nápojov, pokrmy českej i svetovej kuchyne, dezerty, teplých múčnikov i zmrzlinových pohárov. Kapacita Cafe restaurantu je až 130 miest. Ďalšou súčasťou hotela Praha je Coctail bar, ktorý je obľúbený najmä pre svoju širokú ponuku alkoholických aj nealkoholických miešaných nápojov s možnosťou sledovania športových prenosov. V letných mesiacoch sa ponúka príjemné posedenie na letnej terase v kľudnom prostredí pešej zóny s vyhliadkou na Žerotínský zámok.

Hotel Praha Nový Jičín ubytovanie hotelové služby :
Hotel Praha ponúka aj služby mimo dom, či už v priestoroch klienta, alebo na zelenej lúke alebo treba dvore továrne. Pri organizovaniu cateringov vychádza moderný hotel Praha maximálne v ústrety požiadavkám klienta. V cene za ubytovanie sú zahrnuté bohaté raňajky a hotel ponúka širokú ponuku darčekových a upomienkových predmetov v hotelovej recepcii, ktorá okrem iného poskytuje informačné, sekretárske a iné služby. Parkovanie je možné pri hoteli.
Hotel Novy Jicin Praha - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Novy Jicin Praha - hotel má reštauráciuHotel Novy Jicin Praha - možnosť pripojenia na internetHotel Novy Jicin Praha - k dispozícii letná terasaHotel Novy Jicin Praha - k dispozícii kavareňHotel Novy Jicin Praha - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Novy Jicin Praha - Iybz sú vybavené televízoromHotel Novy Jicin Praha - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Novy Jicin Praha - Izby s vlastnou toaletouHotel Novy Jicin Praha - v izbach je telefon